Úvod / O hřišti / Pro firmy

Firemní akce ve FotbalParku Litomyšl

Chcete pro své kolegy či obchodní partnery uspořádat firemní večírek, školení nebo zajímavý teambuilding a láká vás to pryč z města? Pak je pro vás FotbalPark tím pravým místem.

Co můžeme nabídnout? 

K dispozici

Akce na klíč

Nechte starosti na nás. O vaši akci se kompletně postaráme – od občerstvení, přes výzdobu, technické vybavení, až po zajištění doprovodného programu přímo na míru vaší akci. Pořádáme akce všeho druhu - uprostřed přírody, zároveň s dobrou dostupností od centra města.

Ubytování

Chcete s kolegy zapít úspěchy a dát si třeba i sklenku něčeho ostřejšího, ale řešíte, jak se dostanete domů? Není nic jednoduššího, než přespat v přilehlém Autokempu Primátor, kde pro vás ubytování rádi zajistíme. Kemp se nachází v těsné blízkosti FotbalParku Litomyšl a ubytování je zde možné v chatkách, stanech, či karavanu. Více o možnosti ubytování zde.

Turnaj na míru

Uspořádejte vlastní fotbalgolfový turnaj. Pro vaši akci založíme v profesionálním systému gScore nový turnaj, ve spolupráci s vámi nastavíme jednotlivé herní kategorie, propozice a kompletní podobu turnaje. Od registrace hráčů, přes organizaci v den konání turnaje, až po tisk výsledkových listin a diplomů, trofeje pro hráče, dresy a další rekvizity dle vašeho přání. Více o pořádání turnaje na míru naleznete zde.

Kontakt

Hlavní partneři

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky SportHelp.cz, z. s. John Deere Bernard pivovar KOMA Modular s.r.o. Město Litomyšl PepsiCo CZ, s.r.o. FAČR

Důležité odkazy

Certifikováno

Udělen 15.08.2015