Úvod / O hřišti / Pro firmy

Firemní akce ve FotbalParku Litomyšl

Chcete pro své kolegy či obchodní partnery uspořádat firemní večírek, školení nebo zajímavý teambuilding a láká vás to pryč z města? Pak je pro vás FotbalPark tím pravým místem.

Co můžeme nabídnout? 

K dispozici

Akce na klíč

Nechte starosti na nás. O vaši akci se kompletně postaráme – od občerstvení, přes výzdobu, technické vybavení, až po zajištění doprovodného programu přímo na míru vaší akci. Pořádáme akce všeho druhu - uprostřed přírody, zároveň s dobrou dostupností od centra města.

Ubytování

Chcete s kolegy zapít úspěchy a dát si třeba i sklenku něčeho ostřejšího, ale řešíte, jak se dostanete domů? Není nic jednoduššího, než přespat v přilehlém Autokempu Primátor, kde pro vás ubytování rádi zajistíme. Kemp se nachází v těsné blízkosti FotbalParku Litomyšl a ubytování je zde možné v chatkách, stanech, či karavanu. Více o možnosti ubytování zde.

Turnaj na míru

Uspořádejte vlastní fotbalgolfový turnaj. Pro vaši akci založíme v profesionálním systému gScore nový turnaj, ve spolupráci s vámi nastavíme jednotlivé herní kategorie, propozice a kompletní podobu turnaje. Od registrace hráčů, přes organizaci v den konání turnaje, až po tisk výsledkových listin a diplomů, trofeje pro hráče, dresy a další rekvizity dle vašeho přání. Více o pořádání turnaje na míru naleznete zde.

Kontakt

Hlavní partneři

Bernard pivovar Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky FAČR John Deere PepsiCo CZ, s.r.o. KOMA Modular s.r.o.

Důležité odkazy