Úvod / O hřišti / Turnaj na míru

Turnaj na míru

Uspořádejte vaši akci jako fotbalgolfový turnaj

Pro vaši akci založíme v profesionálním systému gScore nový turnaj, ve spolupráci s vámi nastavíme jednotlivé herní kategorie, stejně jako propozice a po založení turnaje se již budou moci hráči do jednotlivých kategorií sami přihlašovat online na unikátním odkazu, který vám zašleme. 

V den konání vašeho turnaje propojíme systém s mobilní aplikací, hráči tak budou moci své výsledky na hřišti ihned zapisovat do mobilního telefonu. Pro hráče mimo hřiště jsou pak průběžné výsledky zobrazovány na televizní obrazovce nebo projekčním plátnu v klubovně

Po odehrání všech zápasů a kontrole jednotlivých výsledků je všem zúčastněným k dispozici kompletní žebříček umístění v rámci jednotlivých kategorií turnaje. 

Na místě zajistíme také tisk výsledkových listin a diplomů, případně také speciální trofeje pro hráče, dresy a další rekvizity, dle vašeho přání.

Kontakt

Hlavní partneři

Město Litomyšl KOMA Modular s.r.o. John Deere PepsiCo CZ, s.r.o. Bernard pivovar FAČR Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky SportHelp.cz, z. s.

Důležité odkazy

Certifikováno

Udělen 15.08.2015