Úvod / O hřišti / Soukromé akce

Soukromé akce ve FotbalParku Litomyšl

Plánujete narozeninovou oslavu, rozlučku se svobodou nebo rovnou svatbu? Připravíme pro vás program, na který budete dlouho vzpomínat. 

Co můžeme nabídnout?

K dispozici

Od A do Z

Užijte si vaši akci bez starostí a zdlouhavého zařizování a nechte kompletní přípravu na nás. O vaši akci se postaráme od občerstvení, přes výzdobu, technické vybavení, až po zajištění doprovodného programu přímo na míru vaší akci.

Ubytování

Chcete si akci užít a dát si třeba i sklenku něčeho ostřejšího, ale řešíte, jak se večer dostanete domů? Není nic jednoduššího, než přespat v přilehlém Autokempu Primátor, kde pro vás ubytování rádi zajistíme. Kemp se nachází v těsné blízkosti FotbalParku Litomyšl a ubytování je zde možné v chatkách, stanech, či karavanu. Více o možnosti ubytování zde.

Turnaj na míru

Uspořádejte vlastní fotbalgolfový turnaj. Pro vaši akci založíme v profesionálním systému gScore nový turnaj, ve spolupráci s vámi nastavíme jednotlivé herní kategorie, propozice a kompletní podobu turnaje. Od registrace hráčů, přes organizaci v den konání turnaje, až po tisk výsledkových listin a diplomů, trofeje pro hráče, dresy a další rekvizity dle vašeho přání. Více o pořádání turnaje na míru naleznete zde.

Kontakt

Hlavní partneři

SportHelp.cz, z. s. PepsiCo CZ, s.r.o. FAČR John Deere Bernard pivovar Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky KOMA Modular s.r.o. Město Litomyšl

Důležité odkazy

Certifikováno

Udělen 15.08.2015