Úvod / O hřišti / Soukromé akce

Soukromé akce ve FotbalParku Litomyšl

Plánujete narozeninovou oslavu, rozlučku se svobodou nebo rovnou svatbu? Připravíme pro vás program, na který budete dlouho vzpomínat. 

Co můžeme nabídnout?

K dispozici

Od A do Z

Užijte si vaši akci bez starostí a zdlouhavého zařizování a nechte kompletní přípravu na nás. O vaši akci se postaráme od občerstvení, přes výzdobu, technické vybavení, až po zajištění doprovodného programu přímo na míru vaší akci.

Ubytování

Chcete si akci užít a dát si třeba i sklenku něčeho ostřejšího, ale řešíte, jak se večer dostanete domů? Není nic jednoduššího, než přespat v přilehlém Autokempu Primátor, kde pro vás ubytování rádi zajistíme. Kemp se nachází v těsné blízkosti FotbalParku Litomyšl a ubytování je zde možné v chatkách, stanech, či karavanu. Více o možnosti ubytování zde.

Turnaj na míru

Uspořádejte vlastní fotbalgolfový turnaj. Pro vaši akci založíme v profesionálním systému gScore nový turnaj, ve spolupráci s vámi nastavíme jednotlivé herní kategorie, propozice a kompletní podobu turnaje. Od registrace hráčů, přes organizaci v den konání turnaje, až po tisk výsledkových listin a diplomů, trofeje pro hráče, dresy a další rekvizity dle vašeho přání. Více o pořádání turnaje na míru naleznete zde.

Kontakt

Hlavní partneři

John Deere FAČR Bernard pivovar KOMA Modular s.r.o. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky PepsiCo CZ, s.r.o.

Důležité odkazy